V-trap SZARY 2pk+4 wkłady

Pułapka V-trap to innowacyjna metoda monitorowania much i innych owadów w domach, biurach, restauracjach, lobby hotelowych i sklepach.

Catalogue index: KAT00635

  • Availability: In stock
  • Delivery: from US$2.26 (ORLEN Paczka)
US$2.78 gross / szt. US$2.26 net + 23% VAT / szt.

Offers

No offers to display

Description

 

Ideą przyświecającą stworzeniu nowej pułapki na muchy, była troska o komfort gości  w przestrzeni hotelowej, restauracyjnej, publicznej.

Dzięki nowatorskiej konstrukcji pułapka zawdzięcza swoją wysoką skuteczność oraz zapewnia spokój od uciążliwych owadów latających bez użycia szkodliwych substancji trujących. Pułapka zapewnia długotrwałe działanie, a co najważniejsze dyskrecję, ukrywając schwytane owady przed wzrokiem osób postronnych.

 

Produkt cechuje wysoka skuteczność, spełniając przy tym dwa istotne warunki:
jest bezpieczny (nie zawiera trutki) oraz jest dyskretny – schwytane owady pozostają niewidoczne dla osób postronnych.

Produkt V-Trap powstał z myślą o zastosowaniu w hotelach oraz restauracjach. W obiektach tych gdzie z uwagi na względy higieniczne jak i mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo gości, używanie produktów toksycznych jest niewskazane bądź zabronione.

Pułapka na muchy dla hotelarstwa i gastronomii


Tu właśnie pułapka okienna na muchy V-Trap znajduje swoje zastosowanie. Jako pułapka nietoksyczna, która w sposób wysoko-skuteczny a zarazem dyskretny wychwytuje owady z bezpośredniego otoczenia stolików w restauracji bądź lobby hotelowego.
 

.

 


Pułapka dostępna w czterech wersjach kolorstycznych, umożliwiającyh dopasowanie kolorystyki produktu do ramy okna. Dzięki temu można sprawić by produkt jeszcze mniej zauważalny dla postronnych osób

  

Features

Features
Country of origin:
Producer:

Ask about product

Cost of delivery

kurier dpd : from US$5.02
Paczkomaty : from US$2.47
ORLEN Paczka : from US$2.26
kurier inpost : from US$3.04